back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kristaq (Chris) Pleqi

Kur të trazojnë persekutorët… Përgjigje e hapur Kristaq (Chris) Pleqi… nga Kastriot Dervishi

Kur të trazojnë persekutorët...* Përgjigje e hapur Kristaq (Chris) Pleqi... nga Kastriot Dervishi Në SHBA kanë shkuar aq shumë komunistë dhe sigurimsa shqiptarë, saqë ajo e ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.