back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Krijuese Shkodrane

Eklipsi i vargut poetik në dy krijuese shkodrane, Arjola Zadrima dhe Desantila Qerimaj – nga Leon Lekaj

Eklipsi i vargut poetik në dy krijuese shkodrane, Arjola Zadrima dhe Desantila Qerimaj nga Leon Lekaj Ka gati tridhjetë vite, që letërsia shqipe po kërkon...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.