back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Krenët e Malsisë

Heroi i Harruar Lucë Nishi – Dedvukaj… nga Ilir Seci

Heroi i Harruar Lucë Nishi - Dedvukaj... dhe nji analogji e paradokseve shqiptare* nga Ilir Seci Njiky Burrë në kët foto ështe, Lucë Nishi, nip i Dedë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.