back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kosta Prifti

Lirime, ridënime, rikthime… dhe kujtime! – nga Maks Rakipaj

Lirime, ridënime, rikthime... dhe kujtime! nga Maks Rakipaj ...Pas revoltës së '73-it, ishte e vështirë për të burgosurit e ndershëm të liroheshin edhe pasi e...

Policët e Spaçit… nga Maks Rakipaj

Ky fragment është shkëputur nga libri i Maks Rakipajt "Gjallë pas mbytjes së anijes" dhe është botuar te Gazeta “Standard” pa lejen dhe pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.