back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Kosova është e Jona”

At Gjergj Fishta – “Kosova është e Jona…” material nga Paulin Zef Zefi

At Gjergj Fishta - “Kosova është e Jona...” material nga Paulin Zef Zefi (Fjalimi i Atit të Kombit Shqiptar, kur ishte Deputet i Shkodrës dhe Zv....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.