back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferencën e Parisit

Turhan pashë Përmeti (1846-1927) – nga Col Mehmeti

Turhan pashë Përmeti (1846-1927) nga Col Mehmeti Turhan Pashë Përmeti (dhjetor 1846 - 18 shkurt 1927) ishte një politikan dhe diplomat osman me përkatësi etnike shqiptare. Ai...

Nekrologjia e një tirani: Shkrimi profetik i Indro Montanellit një ditë pas vdekjes së Hoxhës

Nekrologjia e një tirani: Shkrimi profetik i Indro Montanellit një ditë pas vdekjes së Hoxhës “Hoxha do të lerë pas vdekjes një boshllëk më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.