back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kolegji Françeskan Shqiptar

“Lahuta e Malcis’ “ dhe Lahuta e… UNESKO-s – nga Frano Kulli

“Lahuta e Malcis’ “ dhe Lahuta e… UNESKO-s nga Frano Kulli Gjergj Fishta: I mbylli sytë me 30 dhjetor 1940  Shumëkush që Gjergj Fishtёn e ka njësuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.