back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kol Mileta

“Vetëm dashunija Mbijeton” (frag.) nga Gjergj Jozef Kola

Fragment nga Romani “Vetëm dashunija Mbijeton” nga Gjergj Jozef Kola Para pak muajsh ka dalë libri “Vetëm dashunija Mbijeton” Romani i fundit i Gjergj Jozef Kolës botue...

George Pali: “…hiqni dorë nga piktura depresive, gri, e randë, e pakuptimtë…!”

Nji penelatë ma tepër mbi Gjergj Palin dhe veprën e tij... refleksion nga Jozef Radi Të dielën, me 7 Shtator 2014, në orën 8 te...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.