back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Koço Kokëdhima

Nji deklaratë (Paloka)… nji reagim (Deliallisi)… dhe nji opinion (Cika)

PD: Koço Kokëdhima, zyrtarisht “Beu i Jugut” Pas vendimit të djeshëm të Partisë Socialiste mbi krijimin e rajonit të Jugut dhe drejtimin e tij...

Të dekriminalizohet kuvendi! nga Ilir Hashorva

Të dekriminalizohet kuvendi! nga Ilir Hashorva Ç’do të thotë të dekriminalizohet kuvendi? "Të largohen apo të mos mund të bëhen dot deputetë disa persona me të shkuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.