back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Klio Evangjeli

Si e kanë tjetërsuar përkthimin e veprës sime… nga Klio Evangjeli

Si e kanë tjetërsuar përkthimin e veprës sime... nga Klio Evangjeli Rrëfimi i znj. Klio Evangjeli, përkthyeses që ka emigruar në Kanada në vitin 1991, bashkë me...

Skeda Biografike Petro Zheji (Wikipedia)

Skeda Biografike Petro Zheji (Wikipedia) Petro Zheji ka lindur në Gjirokastër më 16 tetor 19291], jeton në Tiranë. Ka qenë arsimtar, përkthyes i sprovuar dhe...

Selam për Petro Zhejin… nga Astrit Cani

Selam për Petro Zhejin... nga Astrit Cani Të gjithë ata që kanë pasë fatin me lexue në fëmini përkthimet nga Petro Zheji, a Klio Evangjeli,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.