back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Klement Islami

Drejtësia e mohuar… – rrëfim nga Muçi Xhepa

Drejtësia e mohuar... rrefim nga Muçi Xhepa Ndërsa Holokausti vazhdon të pushtojë mendjen dhe imagjinatën e shkrimtarëve dhe regjisorëve të kinematografisë në mbarë botën e qytetëruar,...

Kujtesa e shkurtër e shqiptarëve… nga Shpend Sollaku Noé

Kujtesa e shkurtër e shqiptarëve... nga Shpend Sollaku - Noé Me fotografi nga Edi Salla Shqiptarët janë popull apo turmë? Nëse një bashkësi njerëzish jeton në të...

Motrat Islami… nga Mërgim Korça

Motrat Islami... nga Mërgim Korça Motrat Islami... pezulluar mbas 30 vitesh punë tek Zëri i Amerikës. U bënë ditë që në shtypin shqiptar, me plot të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.