back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kisha e Shen Merise

1500 lekë kujtesë historike – Kthjellim nga Prof. Aurel Plasari

1500 lekë kujtesë historike Kthjellim nga Prof. Aurel Plasari Në debatet për mbrojtjen dhe ruajtjen e ndërtesës kulturore shumëfish historike, në të cilën funksionojnë sot...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.