back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kinema Rozafat

Atë Gjergj Fishta – Filozof, ideolog kombëtar dhe vizionar – nga Mërgim Korça

Atë Gjergj Fishta - Filozof, ideolog kombëtar dhe vizionar nga Mërgim Korça (Kumtesë për Sesionin e XIV-të të Trojet e Arbërit) Të nderuar Zonja/ Zotërinj pjesëmarrës në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.