back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kënga "Lulebore"

Si lindi kënga ikonë e muzikës popullore dhe historia e vërtetë e saj – Kënga “Lulebore” e Simon Gjonit

Si lindi kënga ikonë e muzikës popullore dhe historia e vërtetë e saj Kënga "Lulebore" e Simon Gjonit Legjendat lindin e rriten në gjirin e popullit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.