back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karma dhe Kërma

Karma dhe Kërma – nga Artan Gjyzel Hasani – një letër për Agron Tufën

Karma dhe Kërma - nga Artan Gjyzel Hasani - një letër për Agron Tufën   I dashur Agron! Në pamundësi për të të shkruar në inbox, meqë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.