back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karlo Krivelli

Mikele Greçi nga Vlora dhe Vittorio Sgarbi – nga Lutfi Alia

Mikele Greçi nga Vlora dhe Vittorio Sgarbi nga Lutfi Alia Pas vdekjes të kryetrimit Gjergj Kastrioti dhe pasi ranë Kruja e Shkodra, dy bastionet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.