back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karlo Çoba

Vandeja Shqiptare – nga Marcel Hila

Vandeja Shqiptare nga Marcel Hila Si gjë të parë, ju falendëroj për ftesën që më keni bërë për të marrë pjesë në këtë konferencë shkencore me...

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika (Ese për Lek Preng Pervizin editor i revistës KuqeZi) Lek Pervizi (bir i gjeneral Preng Pervizit),...

“Orlandi i çmendun”… mund të gjendet në Google Lek Pervizi

Përshëndetje me nji lajm të mirë... nga Lek Pervizi Mund ta gjeni në Google “Orlandi i çmendun”! Nji kryevepër tjetër e poezisë italiane e botnore i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.