back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Ludovig von Brucks

“Karl Gega – Midis legjendës dhe realitetit”.

“Karl Gega - Midis legjendës dhe realitetit”. Karl Gega jeta dhe vepra e tij si inxhinier i Arkitekturës dhe Gjeodezisë “Hekurudha e Semmeringut - një kryevepër...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.