back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Ljarja

Copëza jete të dramaturgut, aktorit dhe mësuesit Hekuran Zhiti – nga grupi i miqve

30 vjet pa dramaturgun, aktorin dhe mësuesin Hekuran Zhiti Nga grupi i miqve 30 vjet më parë, në 15 mars 1989, mbylli sytë përgjithmonë autori...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.