back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Kaser

Ndahet nga jeta Fatos Baxhaku ndër pionierët e shtypit të pavarur të fillimviteve ’90.

Ndahet nga jeta Fatos Baxhaku ndër pionierët e shtypit të pavarur të fillimviteve '90. Autori i njohur i reportazheve të shkruara dhe televizive, studiues...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.