back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Gottlieb von Windisch

Karl Gottlieb von Windisch: Mbi Kelmendasit e Srem-it (1782)

1782 - Karl Gottlieb von Windisch: Mbi Kelmendasit e Srem-it Përkthyer dhe përshtaur në shqip nga anglishtja Erman Dine Fisi i Kelmendasve nga veriu i Shqipërisë, gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.