back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Fritzler

Albanologjia dhe Historia e Shqipërisë sipas medievistit kroat nga Milan Von Sufflay

Albanologjia dhe Historia e Shqipërisë sipas medievistit kroat nga Milan Von Sufflay  Paanshmëria, korrektësia dhe simpatia e madhe ndaj popullit shqiptar, lidhjet e afërta me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.