back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kanunit të Lekë Dukagjinit”

Ernest Perdoda – Profil letrar nga Anton Çefa

Ernest Perdoda - Profil letrar nga Anton Çefa U njohëm në vitet '70 të shekullit të kaluar. Që në ditët e para filloi të krijohet në...

Ernest Perdoda: Profili letrar dhe poezia e tij nga Anton Cefa

Ernest Perdoda: Profili letrar dhe poezia e tij nga Anton Cefa Nuk mund të jetë i plotë portreti i  Ernestit pa thënë dy fjalë për profilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.