back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kanga Shkodrane

Nji kangë e vjetër shkodrane… dhe interpretimi i nji muzikanti italian nga Ilir Seci

https://m.youtube.com/watch?v=CgJfqvjJplU Nji kangë e vjetër shkodrane... dhe interpretimi i nji muzikanti italian nga Ilir Seci Kanga e njoftun shkodrane "Dalin vashat prej mejtepit" asht kangë e vjetër e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.