back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kampi i Krujës

Kampi me tela me gjemba i Beratit (1945-1949) – nga Kastriot Dervishi

Kampi me tela me gjemba i Beratit (1945-1949) nga Kastriot Dervishi Në mars 1945, në Shqipëri u hapën dy kampe tela me gjemba, në Berat dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.