back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kamber Prishta

Baba Kamber Prishta një figurë e shquar e atdhetarizmit dhe bektashizmit – nga Uran Butka

Baba Kamber Prishta një figurë e shquar e atdhetarizmit dhe bektashizmit nga Uran Butka Baba Kamber Prishta u lind në vitin 1873, në fshatin Pagri të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.