back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kamber Lipeshani

Muharrem Avdulla Xhakoni: Keqtrajtimet dhe vdekjet në Burgun e Burrelit – nga Kastriot Dervishi

Keqtrajtimet dhe vdekjet në Burgun e Burrelit - nga Kastriot Dervishi Muharrem Avdulla Xhakoni, shkruan për disa vdekje të ndodhura në Burgun e Burrelit. Më poshtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.