back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kalvari

Meti Fidani: Kalvari i Familjes Zhuli (tregim i jetuar)

 Meti Fidanin nuk e njoh... Prej disa kohësh, edhe përmes miqësisë që kemi në fb, kam lexuar disa shkrime të tij... dhe jo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.