back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kaliopi Priftii

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës e u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës dhe u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika (Me rastin e 75-vjetorit të Gjyqit Special mars-prill 1945)...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.