back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kalaja e Lekës

Gjurmë të hershme në Nikaj-Mërtur nga Gjon Neçaj

Gjurmë të hershme në Nikaj-Mërtur nga Gjon Neçaj Prej vitesh, nga hulumtues të ndryshëm lokal dhe kombëtar kanë hedhur plane për të gjurmuar dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.