back to top
14.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kaini e Abeli

Pushtete që prodhojnë krim… – nga Kazanova Aliaj

Pushtete që prodhojnë krim... nga Kazanova Aliaj Përmbysja ndodhi dhe bashkë me internacionalen, që ishte refren i ferrit të tyre e ku jeta u bë getoja...

Dy vllazën – dhe nji dashni përtej jetës e vdekjes… Gjergj Kola

Dy vllazën - dhe nji dashni përtej jetës e vdekjes... tregim nga Gjergj Kola Në Tiranën e viti 1942, sapo ka ra sirena e alarmit dhe...

Një sfidant i ri komunikimi: “facebook”-u Klodi Stralla (D.M)

Një sfidant i ri komunikimi - “Facebook”-u nga Klodi Stralla (D. M) Esse rreth një risie teknologjike. Njeriu është qenie që komunikon me të ngjashmit e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.