back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kafe Kursali

Grigor Zaharia: “Këtu ka vetëm një ligj, qē nuk ka asnjë ligj!” – In memoriam nga Orhan Sakiqi

Grigor Zaharia: “Këtu ka vetëm një ligj, qē nuk ka asnjë ligj!” In memoriam nga Orhan Sakiqi Me Grigorin punonim në një qendër pune nga...

Të prishësh një Monument Kulture – nga Agim Xh. Dëshnica

Ky shkrim i zotit Agim i Sh. Dishnicës, është një hymn për qytetin e tij të lindjes dhe ëndrrave Beratin, një nga qytetet jo vetëm më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.