back to top
10.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kafe “Europa”

Një foto… dhe disa rreshta per Pano Taçin – nga Qerim Vrioni

Një foto... dhe disa rreshta per Pano Taçin nga Qerim Vrioni Me poetin Pano Taçi (1928-2012) më njohu gjatë një përurimi libri, miku ynë i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.