back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kadri Veseli

Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj – dhe opinione politike

Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe opinione politike Të nderuar qytetarë, Dua të ju informoj se sot kam marrë këtë vendim: Jap dorëheqje të parevokueshme nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.