back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

K. Th. Spiri

Linci – dy rrëfim nga Ilir Demalia dhe Ilir Seci

Mosmirnjohja asht vesi ma i keq thotë Shekspiri. Shoqëria jonë jo vetëm po i harron, por dhe po mundohet t'i harrojë ata që u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.