back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Juvenali

Humbja e Gjergj Fishtës… në domino!! dhe një poezi satirike nga Dhimitër Berati

Humbja e Gjergj Fishtës... në domino dhe një poezi satirike nga Dhimiter Berati Dhimitër Berati, dhe historia e poezisë që Pjetër Arbnori ia dha Arkivit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.