back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Justina Filipi

George Pali: “…hiqni dorë nga piktura depresive, gri, e randë, e pakuptimtë…!”

Nji penelatë ma tepër mbi Gjergj Palin dhe veprën e tij... refleksion nga Jozef Radi Të dielën, me 7 Shtator 2014, në orën 8 te...

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali Organizatore Justina Filipi (ditën e dielë me 7 Shtator, 2014; në ora 20:00) Prolog mbi Gjergj (George) Pali Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.