back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Juri Kim

E keqja nganjëherë fiton – nga Frank Shkreli

E keqja nganjëherë fiton nga Frank Shkreli* Ish-Drejtor i VOA-s për Euro-Azinë “E keqja triumfon kur njerëzit e mirë nuk bëjnë asgjë”. “Gara nuk është ndërmjet...

Erdhi dhe shkoi z. Escobar – Po tash?! – nga Frank Shkreli

Erdhi dhe shkoi z. Escobar - Po tash?! nga Frank Shkreli Ja, shkoi në Tiranë, pa u përshëndet me disa dhe u kthye… Fjala është për Zëvendës...

Vlerat amerikane nuk kanë asgjë të përbashkët me vlerat e regjimit komunist të Enver Hoxhës! – nga Frank Shkreli

Vlerat amerikane nuk kanë asgjë të përbashkët  me vlerat e regjimit komunist të Enver Hoxhës! nga Frank Shkreli Vetëm 3-4 ditë nga shkrimi im për këtë çështje...

Zonja Kim, prej sot nuk je më ambasadorja ime! – nga Frank Shkreli

Zonja Kim, prej sot nuk je më ambasadorja ime! nga Frank Shkreli Kombi shqiptar ka nevojë për pajtim,  jo për provokime përçarëse! Po të drejtohem me “Zonja Kim”,...

Letër e Hapur për Sh. S. Madam Ambasadoren Juri Kim – nga Gjergji Thanasi

Letër e Hapur për Sh. S. Madam Ambasadoren Juri Kim nga Gjergji Thanasi E nderuar Madam Ambasadore Juri Kim unë, që po ju shkruaj jam Gjergji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.