back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Juri Aleksandroviç Zavaski

Kujtim Spahivogli portret nga Ferdinand Radi (1993)

Kujtim Spahivogli - portret nga Ferdinand Radi (1993) Biografi artisti Në revistën kinematografike "Sovjetski ekran", ishte botuar një fotografi dhe poshtë saj titulli "Studenti brilant". Bëhej fjalë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.