back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jup Kastratit

Një requiem i vonë për mikun dhe studiuesin e palodhur të kulturës dhe klerit katolik erudistin Kolec Çefën – nga Klajd Kapinova

Një requiem i vonë për mikun dhe studiuesin e palodhur të kulturës dhe klerit katolik erudistin Kolec Çefën (1937-2021) nga Klajd Kapinova “Për herë të parë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.