back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Julian Emery

Persekutimi dhe dënimet e Familjes së Gjeneral Prenk Pervizit

Persekutimi dhe dënimet e Familjes së Gjeneral Prenk Pervizit nga Lek Pervizi Dokument i lëshuar nga Lek Pervizi, i biri i Prenk Pervizit, përjetues i gjithë kohës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.