back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Julia Vrapi

“Shteti i ka hedhur në kosh artistët – GKA derë e mbyllur – kthyer në institucion privat!” Intervistё me Adrian Devolli nga Julia Vrapi

"Shteti i ka hedhur në kosh artistët - GKA derë e mbyllur - kthyer në institucion privat!" Intervistё me Adrian Devolli nga Julia Vrapi Artistët vazhdojnë...

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik të Arben Shirës… Jozef Radi

Rrekje për të hyrë në shpirtin piktorik... të Arben Shirës... nga Jozef Radi Arben Shirën nuk e njoh, por bota virtuale na ka bërë miq, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.