back to top
19.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jul Qezari

Jakov Milaj pionier i Antropologjisë Shqiptare

Jakov Milaj pionier i Antropologjisë Shqiptare Ajo që e bëri të famshëm Jakov Milajn si intelektual është padyshim libri i tij monument “Raca Shqiptare”, vepra...

Figura që duhen kujtuar e s’duhen harruar… – nga Niko Ljarja

Figura që duhen kujtuar e s'duhen harruar... nga Niko Ljarja Pandi ishte vërtet njeri i mirë! Jetim, i varfër, por i ndershëm dhe i zgjuar, e...

A ka pasë diktator Shqipëria e diktaturës? esse Jozef Radi

  A ka pasë diktator Shqipëria e diktaturës? esse nga Jozef Radi Shpesh kam shkruar dhe folur për diktaturën në Shqipëri, pa e anashkaluar asnjiherë diktatorin... Në...

Jul Qezari (100-44 p.K) – Besimi

“Njerzit i besojnë me gjithë shpirt, diçkaje që ata dëshirojnë më t'vërtetë të ndodhë...”  

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.