back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jozeph Kosma

Djemtë që bajnë dashni… poezi nga Jacques Prevert

Djemtë që bajnë dashni... poezi nga Jacques Prevert Djemtë që bajnë dashni dhe puthen ashtu n'kambë shpinëkthyem dyerve të natës dhe kalimtarët që kalojnë i kallzojnë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.