back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jovan Cico Kosturi

“Në valën e dramës shqiptare – Korça dhe Korçarët” nga Niko Stralla

“Në valën e dramës shqiptare - Korça dhe Korçarët” nga Niko Stralla...   Nji mbrëmje vere, si miq të vjetër të Profesor Klodi Stralles, u mblodhëm te Taiwani...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.