back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Josif Brodsky

Svetlana Alexievich – Nobelistja e Letërsisë 2015 – nga Klodi Stralla dhe Ilir Seci

Svetlana Alexievich - Nobelistja e Letërsisë 2015 Të skalisësh një epokë nga Klodi Stralla Çmimi Nobel për letërsi 2015, iu akordua bielloruses Svetlana Alexievich, e cilësuar si...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.