back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joshua Bell

Nji refleksion mbi kohën që jetojmë dhe kohrat që vijnë…

Refleksion mbi kohën që jetojmë... dhe kohrat që vijnë... nga Jozef Radi Koha që jetojmë asht koha e ngutjes së madhe... Të gjithë ngutemi për diku,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.