back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joseph Gebbels

Joseph Gebbels (1897-1945) Gënjeshtra

"Përsëriteni nji gënjeshtër njiqind herë, njimijë herë, njimilion herë dhe ajo ka me u ba nji e vërtetë…!"

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.