back to top
16.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Joseph Addison

Joseph Addison (1672-1719) – Muzika

“Muzika asht e mira ma e madhe që ne vdekatarët njohim... Dhe e gjithë kjo që i përket parajsës, ne e kemi këtu mes...

Joseph Addison – Lumturia

"Tre themelet mbi të cilat ngrihet lumturia e kësaj jete janë: të keshë diçka për të bërë, diçka për të dashuruar dhe diçka për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.