back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Josefa Edralin

Zgjedhjet në Filipine dhe rikthimi me sukses i forcave nacionaliste konservatore – nga Klajd Kapinova

Zgjedhjet në Filipine dhe rikthimi me sukses i forcave nacionaliste konservatore nga Klajd Kapinova Djali 64-vjeçar (Bongbong) i ish-Presidentit Ferdinand Marcos dhe Sara vajza e ish-Presidentit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.